НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Зірка" - "Авангард" (Краматорськ) 1:2 ###

Кіровоградська «Зірка» в Туреччині провела останній контрольний матч.

На жаль, в останньому товариському матчі наша команда зазнала поразки, яка стала першою для неї в період підготовки до весняної частини чемпіонату України серед команд першої ліги. З рахунком 2:1 перемогу здобув краматорський «Авангард». В складі кіровоградців на 85-ій хвилині зустрічі м’яч забив Олександр Кочура. Завтра команда прибуде до Кіровограду. А підготовку до офіційного матчу з ФК «Львів» «Зірка» розпочне 20 березня.

Відзначимо, що «Зірка» під час зимового антракту провела 17 матчів, в яких здобула 14 перемог, дві нічиї і одна поразка, саме в звітному матчі.

«Зірка»: Товт, Степанов, Дурай, Пінчук, (Бурдіян, 79), Смалько (Кєвліч, 70), Войтенко (Гололобов, 46), Долгий, Рудницький, Осадчий (Бочкур, 46), Кочура, Порошин (Галенко, 46).