НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кубок України: "Динамо" (Хмельницький) - "Авангард" 0:2. Забили по голу ###

Голи: Папірович 78 (автогол) — Швидкий 75.

«Динамо»: Іванов, Антонов, Плішка, Плосконос (Папірович 77), Адаменко, Мельник, Солонинко, Стретович, Яровий (Сабляш 52, Горобець 82), Ширай, Сомов.

«Авангард»: Пуговкін, Візавер, Ковальов, Рєзніков, Сангаре, Печенкін (Кравченко 46), Свиридов (Піднебенний 15), Солнцев, Швець, Швидкий, Якименко (Штогрін 46).

Попередження: Швець 28, Кравченко 57.

Чи то хмельничани були більш мотивовані, чи, можливо, краматорцям важко дався переїзд, проте суперники на полі були рівними. Обидві команди намагалися швидко переходити від захисту до нападу, а господарі подекуди навіть пресингували гостей на їхній половині поля. Проте «розмочити» рахунок нікому не вдалося. Хоча нагоди були. Спочатку двоє «авангардівців» вийшли на голкіпера «динамівців», але запізнілий простріл перехопив Дмитро Іванов. А згодом Євген Швидкий змарнував вихід сам-на-сам — цілив між ніг, але воротар взяв і цей удар.

Двічі повинен був забивати із «динамівець» Іван Сомов. На 28-ій хвилині він недотягнувся до м'-яча після прострілу від Олександра Антонова. А під завісу тайму четвертий номер хмельничан з декількох метрів пробив у голкіпера.

Після перепочинку у меншості повинен був залишитися «Авангард». На 57-ій хвилині Солонинко тікав від Юрія Кравченко і виходив віч-на-віч із воротарем, проте захисник гостей «завалив» Ярослава. Вирок судді — лише попередження. Подальша боротьба команд завершувалася лише неточними ударами або такими, які були легкою «здобиччю» для голкіперів.

Хід матчу змінила 75-а хвилина — Євген Швидкий влучно замкнув простріл з лівого флангу. А через три хвилини «Динамо» забило гол у відповідь, що правда у власні ворота. Вадим Папірович, який вийшов на заміну декілька хвилин тому, «зрізав» м'-яча у власні ворота.

Після другого пропущеного голу, господарі «посипалися», хоча й гості не дуже хотіли атакувати. У підсумку 2:0 — перемога краматорського «Авангарду», який продовжує боротьбу за кубок України.